FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 13546068

nr 1354 6068

STOOL

1950s. Height: 58, wear.

1950-tal. Höjd: 58 cm

Condition: slitage

600

SEK 800

Monday October 19 2020
at 18:37:10